Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро вул. Робоча 23В, "магазин Сантехкомплект"
м. Дніпро вул. Робоча 23В, "магазин Сантехкомплект"
Телефони: +380995494391
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00

+380995494391 Замовити дзвінок

Дропшиппінг співпраця?

Що таке дропшиппінг?

Дропшиппінг – метод управління ланкою постачання, при якому посередник здійснює роздрібну торгівлю без проміжного зберігання товарів на своєму складі.
  • Щоб відкрити магазин і почати продавати, не потрібно ні виробництво, ні склад. Усі питання логістики та зберігання товарів вирішуємо ми, ваше завдання - привертати клієнтів, отримувати замовлення та передавати їх нам на відправку.

  • Дропшиппінгом може займатися хто завгодно. Це може бути підсумкова робота у будь-який час, оскільки для підтвердження замовлення можна використовувати месенджери і необов'язково розмовляти з клієнтом, це може бути основним заробітком. Ви також можете співпрацювати з іншими інтернет-магазинами за дропшиппінгу, розширюючи свій асортимент у геометричній прогресії і збільшуючи свій заробіток в рази.


Як це працює?

Наш інтернет-магазин надає всім дропшипперам оптову ціну, відповідно Ваш прибуток це різниця між ціною яку ви вказали продажною і нашою оптовою. Ви можете використовувати роздрібну ціну з нашого сайту або робити свою націнку, збільшуючи прибуток. Ми не вимагаємо від дропшипперів комісію та оплату за можливість працювати з нами - це абсолютно безкоштовно.


Ви приймаєте замовлення від клієнта, дізнаєтесь усі дані для відправки та оплати, після чого передаєте замовлення нам. Ми упаковуємо товар і відправляємо його з нашого складу.


Наші переваги:

  • Асортимент- постійно зростаючий
  • Повернення та обмін- ми забезпечуємо повернення товару, обмін та/або ремонт за гарантією.
  • Вивантаження- у нас є вивантаження товарів .xml/ .csv
  • Виплати- від 100грн за запитом. На карту або рахунок.
  • Суми- для дропшиперів немає мінімальної суми замовлення.