Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро вул. Робоча 23В, "магазин Сантехкомплект"
м. Дніпро вул. Робоча 23В, "магазин Сантехкомплект"
Телефони: +380995494391
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00

+380995494391 Замовити дзвінок

Блог Wiki сантехніка - ваш надійний джерело інформації про сантехніку та сантехнічні роботи. Отримайте професійні поради, рекомендації та новітні тренди у світі сантехніки. Ваш успіх в будівництві та ремонті гарантований!">

Що таке шаровий кран і де його застосовують
16.01.2024
Перегляди: 11
Що таке шаровий кран і де його застосовують

Шаровий кран - це тип засувки, яка має кульовий перетин із отвором в середині. Кран зазвичай має важіль або ручку, яка може повертатися на 90 градусів для відкриття або закриття потоку рідини.Шарові крани дуже популярні у водопостачанні, водоочищенні та інших системах, де потрібно контролювати потік рідини. Вони також застосовуються у газовій і нафтовій промисловості, системах опалення та кондиціо..

Редуктор тиску води. Його призначення та різновиди
30.06.2023
Перегляди: 63
Редуктор тиску води. Його призначення та різновиди

Стаття "Редуктор тиску води. Його призначення та різновид" розкриває важливу тему про роль і застосування редукторів тиску води. У статті буде наведено детальне пояснення про те, що таке редуктор тиску води, його основне призначення і функції. Також будуть розглянуті основні різновиди редукторів тиску води, їхні переваги і недоліки, а також варіанти установки і регулювання. Читачі отримають корисн..